Wersje językowe

O Nas

Bardzo serdecznie Cię witamy! Cieszymy się, że tu jesteś :)

Nasza pracownia powstała z pasji tworzenia i chęci dzielenia się naszym spojrzeniem na otaczające nas przedmioty.

Tworzymy dekoracje, ozdoby i przedmioty ze sklejki, zainspirowani makramą, wprowadzamy sznurkowe dekoracje oraz malujemy, rysujemy i tworzymy kartki okolicznościowe na każdą okazję (w tym personalizowane zaproszenia na urodziny).

W głównej mierze znajdziesz tu drewniane (ze sklejki) produkty dla dzieci, dekoracje pokoików małych odkrywców i pomoce edukacyjne (np. tablice z literami i cyframi, lusterka logopedyczne) dla nich, ale również zobaczysz tu produkty dla starszych odbiorców, kartki okolicznościowe: drukowane i grawerowane. Rysujemy, tworzymy, co nas cieszy i motywuje do dalszych działań. Zapraszamy do naszego świata!!!

Również zapraszamy do kontaktu Właścicieli sklepów internetowych i stacjonarnych, którzy chcieliby mieć nasze produkty w swoim asortymencie! 

Posiadamy naprawdę szeroką ofertę, na którą składają się m. in.: zabawki ze sklejki, drewniane tabliczki do zdjęć, pomoce edukacyjne, ozdoby ze sklejki na ścianę pokoju dziecięcego oraz miarki wzrostu, metryczki drewniane (gotowe np. „Witaj na świecie” lub personalizowane), organizery na spinki i gumki do włosów, drewniane tabliczki i wieszaki na medale z imieniem dziecka. W asortymencie mamy również ozdoby świąteczne (np. bombki z makramy), zaproszenia i kartki okolicznościowe oraz wiele innych unikatowych produktów. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@pracowniabarwena.pl lub telefonicznie pod numerem 667304676.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Pracownia Barwena

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl